Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Fitzgerald #134 üzenetére

    "a CPU a háttérben egyszerre "streamel, és kitömörít" egy olyan eljárással, ami konzolon szokás, és pécén ezt az eljárást borzasztóan erőforrásigényes és felesleges alkalmazni"

    Én nemrég értem Joel tesójához, és ezen a részen kb átlag 60 fps-re zuhant vissza 100ról. Teljesen mindegy milyen grafikai beállításon csinálom, ilyen 70 fps-t tudok kisajtolni maximum, és akkor már annyira ronda a játék, hogy a ps3-as verzió is szebb.

    "Minden percét élveztem, de hardon is borzasztóan könnyű volt"
    Én a legnehezebb, valósághű fokozaton játszom, itt azért nagyon a zavaró tud lenni, amikor 50-54fps-re bezuhan és alig találom el az ellenfelet. Itt pedig már minden egyes töltény számít (volt hogy azért játszottam újra egy szakaszt, hogy megmaradjon legalább 2 lőszerem). A nehézség ingadozó, a legtöbb részt 2-3. próbálkozásra meg lehet csinálni, de pl, amikor először adunk a kiscsajnak puskát, ott majdnem 1 óra volt mire túljutottam.

    A játék, a világ kidolgozása, az apróságok, a körítés viszont ja, tényleg elsőrangú, sokszor a Red Dead Redemption 2-őt juttatta eszembe, ott az utolsó kis szegecsen is látszott, hogy mennyi mindenre figyeltek a készítők.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák