Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz opr #5 üzenetére

    Vannak jók szerintem, csak nem LG. 300e-ért vettem tavaly félév környékén egy Hisense 55A9G-t. Nem azt mondom hogy hibátlan, főleg appok tekintetében szegényes, de nagyon bejön a képminősége, egy percet nem bánom hogy ezt vettem meg és nem egy ~harmatgyenge (képminőségű, bevilágítás, felhősödés, stb. gondok) qled-es, nano-s vagy más lg/samsung tévét ugyanennyiért.
    Egyébként is van már egy FireTV 4K Max-om, így a hiányosságokat ezzel át tudom hidalni.

    Ezek az árak meg, amiket itt látni... egyszerűen nevetségesek.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz ttwepinefrin #18 üzenetére

    Még ha valóban kicsit szándékosan túltoltam is, de tavaly mikor tévét kerestem azért az meglepett, hogy egy 3-400e forintos tévéről pl. 'kopogtatásos' módszerrel kell kideríteni egy panelról hogy milyen, ahogy az említett és ebben az ársávban is gyakran meglévő felhősödésről, bevilágításról feltöltött képek, valamint a kerülendő típusok listája sem arról győztek meg, hogy nano vagy qled tévét vegyek, pláne ennyiért.
    Eredetileg nagyon max. 150e körül akartam tévét, de még ennyit is eléggé sajnáltam volna kiadni rá (nem vagyok nagy tévénézős, közel 15 évig tévém sem volt, igényem se rá, csak már kezdtett kényelmetlen lenni a monitoros sorozatnézés, ha épp akartam), de azt mondom, hogy az első pár órás használat óta egy másodpercig sem bántam meg egy forintot sem az oled tévéért.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz Crus #68 üzenetére

    "Dehogy vágsz te videót 5-10 órán keresztül úgy, hogy nem mozdul rajta a vágóasztal, meg az ikonok."

    Eredetileg nem akartam hozzászólni, de ekkora fasság (mert ez az) láttán már azt is kezdem megkérdőjelezni, hogy egyáltalán láttál már pc-t bekapcsolva. Mert hogy hogyan néz ki egy (videovágó, de kb. mindegy is) alkalmazás, azzal a fentiek alapján nem vagy tisztában.
    A korábbi témához pedig, igaz hogy egy (oled) 10" tablet nem egy 55" tévé, ám kilenc éve van már meg, nem kíméltem. Twitch stream, ami ugye órákig egy fix keret és háttér a videósnál, böngészés (rengeteg), és a többi, és bár külön színekkel nézve látható ugyan némi sötétedés egyes (leginkább ugye a felső állapotsor) helyeken, de közel sem olyan mértékű, mint a linkelt fotón. Még a színeknél is alig látni, normál felhasználás mellett pedig észrevehetetlen.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz Crus #87 üzenetére

    Én meg azt hiszem érthetően leírtam, hogy KILENC éves a tabletem. Nem 'lassan 3 éves' panel, hanem KILENC. 2014 májusában vettem, ha csak napi egy órával számolok is már megvan a 3200 óra, és nem 1 órákat használtam, még ha nem is minden nap, de rendszeresen használom.

    Nem mondom azt hogy photoshop, azt mondom hogy akkor az egy szar panel. Amikor Angliában éltem a tabletet használtam mindenre, abban az időben akár napi 12 órát is ment sokszor, és akkor volt három éves. A telefonom is hat éves idén (S8+), pont ma is volt 2x2 óra navigáció vele, de ezen sem lett akkora a nyoma a navigációs felületnek, mint amilyen rondán a tévén lévő beégés kinéz. Persze látni nyomát ennél is a felső sávnak már, de ez sem vehető észre normál használatnál, úgy kell a tesztszíneket vizsgálgatni hozzá.
    Egy 6" vagy 10" persze nem 55", nagyobb panelen persze hamarabb szembetűnik, viszont a két eszközömön együtt sem olyan szar mint a képeden.

    Egyébként két napja láttam Telekom üzletben kiállított Xiaomi telefont, na azon tényleg szar volt, el lehetett olvasni a feliratokat úgy beleégett a demo mód.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák