Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tám.

    csendes tag

    válasz bszabee #177 üzenetére

    Na végre! :C Már használod azt a bizonyos gombot,ami mutatja,hogy kihez szólsz!
    Én nem a választ hiányoltam,mert van amikor 1 hét mulva válaszolunk egymásnak,ha akkor még érdemes,de sokszor nem érdemes,mert annyira elszaladt a téma,stb.!
    Lehet,hogy rosszul fejeztem ki magam!? :F :((( Én nem gondoltam,hogy bárkit is fikáznál!
    Az meg engem igazol hogy nem embereknek irtál vissza,hanem ismétled a magad véleményét!
    Pont ez szúr szemet mindenkinek. Tekeri,tekeri a szöveget lefelé,keresi az új hozzástólást,erre te vagy sorozatban. :Y Miért nem egyben irsz,ha senkihez,illetve mindenkinek szólsz?
    Annál inkább egybe lehet Írni az egészet mivel nem válasz egyik sem.
    Miért kell feldarabolva írni,nem értem! :( Tőlem úgy írsz ahogy akarsz,engem nem zavar,csak azt hittem te nem ismered a lehetőségeket,és szerintem igy is van volt,csak nem akarod beismerni,inkább hülyeséggel magarázod.Ne tedd,h lehet.
    Még sokszor 3 embernek is egy oldalra irunk választ,persze odairva a nevét,ha emlékszünk,még rá,ha nem akkor meg azt Írom én pl,hogy ''Valakinek aki...'',stb.
    Ne érts félre,én nem akarom osztani az észt,nem azért,mert nincs,hanem ebben a számítógépes,internetes dologban nagyon kezdő vagyok,de örülök, ha segítenek,akár kérdezek,akár nem!
    Magamból indultam ki,és azt éreztem,hogy te is laikus vagy,ezért segítek,erre átmész kicsit sértődésbe! :((( :F
    Nem kell! :( Én nem akarlak bántani,és hidd el nem kell restelkedni,ha nem tudunk valamit! Restelkedjen az aki kritizál,ahelyett,hogy segítene!
    Meg vagyok értve végre? :F
    Remélem! Nem elásni a csatabárdot,inkább elő se venni! Oké?
    Persze nem várok választ! Itt nem szokás,csak akkor,ha ne értel egyet valakivel,vagy kérdeznek tőled,esetleg, ha valaki vitázni,netán veszekedni akar!
    Én nem fogok veled,mással se szeretnék veszekedni,van itt mindenkinek elég gondja.
    Elhiszem,hogy ''korán reggel éhgyomorra'' munka után fáradtan érzékenyeb,ingerülhető az ember.
    Én se aludtam az éjjel,és meg is látszik!
    egy srácnak kétszer Irtam,mert azthittem nem ment el az első,utánna meg már besokaltam,leröviditettem!
    Bocsi tőle,és a többiektől is! :(((

    ''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

Új hozzászólás Aktív témák