Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tám.

    csendes tag

    válasz Nightmare #188 üzenetére

    Ha kicSit vissza olvasol,vagy felmész az Il ferró honlapjára,megtudod,de szerintám már is selyted!
    Vannak sokan,akik nem olvasnak újságot,internetjük nincs,tb. Ezek szegények csak azt látják,hogy mennyi matricás autó gurul az utakon,és ha megkérdezett valakit eddig,az nem monddhatott mást mint mi,hogy eddig fizetett!
    A tályékozottabbak,már nem lépnek be az biztos! Itt is lehülyézik az embert,amiért hisz/hitt. Hónapok óta ez megy! A cégnek meg nincs fizetős reklámoztatója,ez vezetett ide!
    Itt panpogtak sokan,hogy mi belépők vagyunk az oka,hogy mások is belépnek,meg hasonló baromságot! Voltunk már mi minden,csak akasztott ember nem!
    És most is fújják a magukét,de hogy mit érnek el vele? SEMMIT! azt állítják,hogy azért teszik ezt,hogy másokat megvédjenek,nehogy igy járjon! Ó a megmentő sereg! Nem fogják fel,hogy a legtöbb belépő nincs itt, sőt alig akad,aki feljár ide kérdezni,azoknak is a zöme már akkor kérdez amikor belépett.
    Tegyük fel,hogy 8000 ügyfél van matricázva,itt a fórumon legyen fent 800 ember,(a fele sincs)Ennek a 3/4 része benn van a ''buliban''az a pármaradék ember meg itt menti a belépőket közöttünk,akik már bent vagyunk,)1-2 kivétellel)!
    Mindig ezt momdtam ne itt mentsen,és minket pocskonidiázzon menjen oda ahol tényleg van kiket lebeszélni,ami lehetetlen! De ők azóta is a mi ideginket eszik azzalhogy minket győzködnek,most pl.matricakaparás a mániájuk,erről akarnak mindenkit megyőzni.
    Nem értem! Korábban is,ezután is mindenki azt csinál amit akar,hába duma!
    Most,hogy nagy a hírverés,azt hinné az ember,nem fognak belépni,s lám mégis van ilyen,és nem hinném,hogy hülye,csak hozzá nem jutott el a hír! Mer van akinek kenyérre sem jut,nemhogy újságra! ezek persze,hogy belépnek,mert pénzt remélnek.Erre kapjuk mi a fekete levest,hogy mi a más pénzéből élünk! Lehet,sőt.biztos,de mit tehettünk volna, amikor most incs mit tenni! lebeszélnék én mindenkit a belépésről,akár országos utazást is tennék,de hohy találnék meg egyetlen embert is,aki matricáztatni akar!? Ez őrület!

    ''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

Új hozzászólás Aktív témák