Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tám.

    csendes tag

    kedves attila.
    köszönöm a kért idézetet,de akárhogy izlelgetem ezt csak rosszindulattal lehet félreérteni.
    nem is lehet félreérteni,csak félremagyarázni.
    én bevállalom,hogy sajátmagamra vonatkoztatva azt az idézetet,hogyan kell érteni.
    mindenki,de legalábbis sokan tudják,hogy micsoda cirkusz volt itt korábban,melynek részese voltam. :(((
    namármost tegyük fel,hogy győztem,nyertem ebben a vitában,de ez még nem változtat azon,hogy én 1 nagyon érzékeny depressziós,hivatalosan,véglegesen rokkant vagyok. :(
    ez tény. hát persze,hogy ebben az esetben is igaz az idézeted minden betűje.
    nem hinném,hogy bármely fogyatékkal élő ember csak a negatív értelmét keresné,de ha akadna ilyen,te megkövetted őket,nyílvánosan bocsánatot kértél,csupán azért,hogyha esetleg,netán,...... stb. :Y hányan tennék meg itt ugyanezt,valós sértésekért. nemsokan.
    áldjon meg az isten,a jóságodért.
    azért kérlek ne alázkodj meg senkinek,te egy gerinces ember vagy,csupa nagybetűvel. :R
    kopaszt is azért szeretem,mert legyen szó bármiről,ő mindig őszinte,még akkor is,ha amit ír az ránézve nem 1 jó pont néha. :R amíg mások a figura mögé bújva az hiszik,mindent megengedhetnek maguknak,addig a kopasz mindig mindenkit hív mindenhova,ahova megy,de még soha senki nem is reagált rá. :( nem kérdés,hogy melyik az őszinte,és emberi. :( ja és soha nem feledem azt a szőke csajszit,aki megnevettetett a sorozatos őnironiáival--- a szőke,szőkenő---.de kár,hogy az is eltünt.


    [Szerkesztve]

    ''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

Új hozzászólás Aktív témák