Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Poo #43264 üzenetére

    Frankó, akkor elverünk egy kis pénzt megint ;]

    Iscariah: Azért van itthon tabletes noti, moddolt x200s meg ég tudja micsoda, de hajam letettem, mikor egymás mellé bepaloltam a gépeket, és bekoccant az IPS T60. 5k-t meg főleg nem adnék úgy pluszba egy T61-ért, hogy kijelzőben sokkal rosszabb. Szvsz legalábbis.

    Nem kell ide grafika sem, anyám nem hajlandó belőni a monitort az asztalon, mert egyszerűen túl szép és éles a képe a notinak. Használtam 1 hétig, és tényleg, sima hétköznapokban is annyival jobb végre rendes színeket meg betekintési szögeket használni, hogy hihetetlen. Mondjuk hatalmas ugrás nekem nem volt, mert AFFS mod az van a másik gépben, de így nagyfelbontással, pláne bagóért, egyszerűen verhetetlen kombó általános használatra.

    szerk2: Hát, azért anyámnak is feltűnt, pedig ő nagyon kuka ilyenekhez :K Sebesség meg nem gond, nem az alsóbb procisokból kell venni és kész. Egy SSD meg segít minden máson. Ha nem lenne olyan bazinagy, akkor zokszó nélkül azt vennék a mindennapokra :K

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák