Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz elder troll #116448 üzenetére

    A leírásodból nem derül ki, hogy gyári vagy utángyártott akkuról van szó. Ha az előbbi, akkor vélhetően van rajta FRU, illetve part number, amiből ki lehetne indulni kompatibilitás-téren. Itt tudsz keresgélni, a "rechargeable batteries" filtert beállítva.

    A *40-es szériával pont kevés a tapasztalatom (egy X240-gyel szenvedtem egy darabig, aminek eléggé hajtépős gebasza volt, aztán hosszabb távra X230, L450, X270 (ez kannibalizált egy csomó alkatrészt az X240-ből) és L380 maradt meg), de pont a megelőző generációban volt olyan, hogy nem minden gyári akkuval volt valójában kompatibilis egy-egy gép, azaz konkrét példával: egy X220 gyári akkuja hiába volt kompatibilis fizikailag egy X230-cal, tölteni meg működni az X230 csak a saját akkujával volt hajlandó (amivel gyárilag is kijött). Btw, az X220 meg vidáman működött az X230 akkujával. Azon generációnál az Embedded Controllert kellett hekkelni. A *40-es szériánál nem tudom, így van-e, illetve lehet-e ilyet.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • azbest

    félisten

    válasz elder troll #116448 üzenetére

    A 10.8 és 11.1 is lehetne valós fesz anno 30as szériánál láttam mindkét fajtából gyárit.

    Nem látom, hogy az aprórol vettnek mik az adatai. ja de látom a képet már a másik kommentben.

    Néha volt, hogy adtak ki battery firmware updatet is, pl rosszul felismerés kapcsán.

    Windows alatt a vantage alól részletes battery infót lehet kiolvasni. Az szokta jelezni is, hogy ha valami nem tetszik neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák