Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz thomasrc #85705 üzenetére

    többfajta mechanikával szerelik a billzeteket, legalább 3 féle 420-as van, de inkább 4, múltkor volt itt 3db 1-2 hiányzó gombbal, de a 3-ból nem tudtam egy teljeset összerakni:)
    rá kell kérdezni hogy genuine lenovo? ha igen, akkor utólag lehet reklamálni

    Tubi2 ne félj tőle, nem harap:) láttam már 3m-es megoldást, jobb mint a gyári kb
    gyári újról annyit, 1 év után intenzív használat mellett már akár erősen fényes, a 3m ezzel szemben nem, tehát ha egy szétkopottat is veszel és matricázod vele mindenféleképp jól jársz - most meg nem mondom ki árulja aprón, de megtalálod, kifejezetten adott géphez készítik a matricákat, tehát méretpontos és még a track körüli gombvigásokat is ugyanúgy követi -
    alfánál szépek vannak egyébként, én nem gondolkodnék rajta, csak annyit mondasz neki olyan hátuljút küldjön ami nem lyukacsos ha van még, még ha chicony is elég jó komfortérzetet ad úgy
    később meg matricázod ha szétfényesedik

    szerk: jah igen, west árulja:)
    pad matricát is láttam már 420-ra, az mondjuk nem olyan szép, legalábbis erősen látszik hogy nem gyári megoldás, de legalább nem is foszlik le mint a gyári "rücskök"

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák