Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TaMo

    csendes tag

    Sziasztok!

    A héten szert tettem egy alig használt T450-esre i7-és procival, HD+ 1600×900 kijelzővel. A HDD SSD-re lett cserélve, más változtatás nem történt. Rákerült egy tiszta WIN7 telepítés, naprakészre frissítve, valamint minden (driver, segedprogramok), amit csak a lenovo support site, illetve a system update felajánlott, legfrissebb bios. Elvileg minden naprakész.

    Egy zavaró probléma van a géppel, nem lehet fényerőt állítani a monitoron. A hokey nem csinál semmit (a többi mind működik), a Windows energiamenedzsment funkcióban hiányzik a fényerő csúszka, az Intel HD5500 drivérben szintén nincs meg a beállítási lehetőség, a Lenovo power managerben ott vannak a csúszkák, de nem csinálnak semmit, bármilyen beállítási sémát adok, a fényerő maximumon, és nem változik (pl.amikor kihúzom a töltőt és dimmelni kellene). Hol lehet a hiba? :O Valamilyen BIOS beállítás kell, vagy a Windowsban lehet valami hiba, keressék másik telepítőt? Miért van az, hogy a windows nem látja szabályozhatónak a fényerőt?

    A régi x300-asommal ugyanígy jártam el, szépen működik minden.

    Én kifogytam az ötletekből, tudtok segíteni? Vagy küldjem garanciába?

    "Különös kapcsolat van a nehéz és az értékes között!"

Új hozzászólás Aktív témák