Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz #19103744 #73172 üzenetére

    minden programot úgy kell összevadászni, illesztgetni egy egy adott rendszerhez, géphez

    Éppenséggel kevésbé, mint Windowshoz (valószínűleg ezért is kezd abba az irányba menni a Windows is, hogy legyen valamilyen központi alkalmazásbolt, de jó, hogy hasonló azért már egy ideje van Linuxon), csak gondolom, az utóbbin már hozzászoktál a vadászgatáshoz. Egyébként abban a topikban, ami lassan egy éve nagyobb részt arról szól, hogy egyre szarabb a Lenovo support Windows alá és hogyan próbálnak a felhasználók hegesztgetni mindenféle korábbi drivereket pl. Windows 8.1 alá, ez kifejezetten mókás felvetés. Szerintem én kezdő Linuxosként kevesebbet szenvedtem az X201-en a CentOS belövésével energiamenedzsmenttel, ventisebesség szabályozással, zárt firmware-ű WWAN beállításával együtt, mint páran pl. a Power Managerrel Windows 8.1 alatt. :) Persze, én nem tekintem sajtreszelőnek a történetet, hanem úgy tartom, hogy a jó kapcsolatért meg kell dolgozni, de megéri.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák