Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz rrobi #69552 üzenetére

    Nem arról van szó, hogy a T61 rossz lenne, hanem mellé téve a T500-at, az a jobb.

    T400-nál olvastam egy-két olyan esetről, hogy megsült a Radeon megterhelő játék hosszas futtatása után, de gyanús, hogy vacakul takarított gépekről van szó, ahol emiatt nem működött rendesen a hűtés. T500-nál semmi ilyesmivel nem találkoztam, szerintem nincs ilyesfajta "szériahiba".

    X61s nem rossz gép, csak rendesen melegszik a palmrest alatt, ahova a jobb kezed/csuklód tennéd, tudomásom szerint a wifikártya miatt. Nem tudom persze, hogy mik a ppntos igényeid, azért egy low voltage procican benne, alacsonyabb órajellel és mai fogalmak szerint gyenge integrált videokártyával, ami nem támogat HD lejátszást hardveresen még. Plusz a 12", 4:3 képarányú kijelző felbontása sem túl acélos, ha ez számít.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák