Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz scream #69501 üzenetére

    Egyelőre úgy tűnik, a sebbenzin bejött, legalábbis már nem látszanak a matricanyom halovány körvonalai, köszönöm a tippet! Simonjoe-nak hasonlóan. :R

    akos1994: inkább szerencsés vagy, de azért a 2010-es gyártás nem feltétlenül jelenti azt, hogy valóban akkor is került használatba az X201-gyel együtt az az akku. :) Jellemzően egyébként Sanyo akkuk azok, amiket lehet kapni, mint gyári akkut elérhetően pl. eBay-en. Tikakukac tudna mesélni egyébként arról, hogy próbált meg Panasonic akkut találni az X200s-éhez, sikertelenül (de akár a topikban vissza is lehet olvasni a saga-t).

    Összehasonlításként idén januárban adtam el a T60-am, amihez 2006 decemberi gyártású, 9 cellás Panasonic akkum volt (azzal vettem 2011-ben, és úgy tudom, az előző gazdája is azzal az akkuval vette kb. 3 évvel korábban). A ciklusszámra már nem emlékszem, talán 3-400 ciklus között volt, de még 70% fölött volt a PM szerint az állapota, kb. 3 órás valós üzemidővel (alacsony, de nem teljesen levett fényerős böngészés wifin).

    azbest: erre, de gondolom, ugyanaz a metódus lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák