Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Tim82 #121009 üzenetére

    Ja, hát úgy könnyű, ha az ember tudja, mire guglizzon rá. :U Szóval minden ami "A210", az jó?... Köszi a linket, szerintem ez jó is lesz :R

    Amúgy igen, a képek alapján a "befűrészelés" is jónak tűnik, szemben az A201-el. Ahogy néztem az A200 is hasonló kialakítású, az miben más? Azt gondolám hgy az Axxx a chipet kódolja, nem a csatoló fizikai kialakítását. Mert a 201 is M.2-nek van írva. Igazából ez zavart meg, nem tudtam mire kell keresni, melyik a jó.

    (#121010) simonjoe
    Használtban nem nagyon van lehetőség válogatni.
    A magyar billentyűzet pl fontos volt, de összesen 1db volt az elmúlt 1 hónapban normál árban. Sajnos pont olyan eladótól, akiből egy hétig tartott kihúzi az információkat, az utolsó kanyarban a végére odabiggyesztette, hogy „de közben elvitték“...

    A kijelző is fontos, de az mind kompromisszum, azzal a szándékkal is álltam neki, hogy az mindenképp csere lesz. Viszont lehet, hogy ehelyett egy jó hordozható monitorra nevezek be inkább. De lehet mindkettő.

    A wwan-t sosem használtam, ha lenne intenet sim-em, lehet inkább a tabletbe tenném. Dolgozni, adatot tárolni, mindent offline szoktam, a net max a letöltés erejéig, valamit megkeresni, vagy szórakozás. De szinte sosem útközben, hanem „valahol“, de ott meg 99% van wifi.
    Ugyanúgy, ahogy a v-pro, az nfc, az ujjlenyomat vagy az IR kamera se valószínű, hogy valaha bevetésre kerülnek, de valahol jó érzés, hogy „fullos a géped“ :D
    Vagy hogy HA kellene, nem lenne gond, mert van, vagy beszerezhető

    A fényerőben igazad van, amikor a T410s-t odaatdtam valakinek a családon belül, és a t420s-t tartottam meg nagyon megbántam, mert semmire sem kellett a nagyobb teljesítmény, viszont a 16:9 kijelző bűne alól nincs olyan indok, ami feloldozást adna az iparágnak. Kicsit féltem is, hogy marad a tendencia, és 5 év múlva a 50 cm széles és 5 cm magas kijelzőt a „világ leghosszabb mondatát sortörés nélkül megjeleníteni képes 14“ laptop“-ként tolja le a marketing az emberiség torkán. Pedig a t410s-se nagy durranás, csak 300 nit és 16:10, de mintha egy eggyel nagyobb kategóriát néznél, annyival nagyobb a „hasznos“ (vertikális) kiterjedése. Remélem lesz még a 16:10 is még újra világraszóló újdonság egyszer. A marketing szerint az embereknek nem a valódi fejlődés kell, elég csupán a változás. Sajnos sokszor tényleg...
    Első körben kap magyar billentyűzetet. 32GB ramot a 8 mellé, egy PD powerbankot, később egy 2. kijelzőt, majd egy cseréset, és idővel új akksit is.

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák