Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz bubus66 #5089 üzenetére

    Ilyet sem láttam még. :Y
    Megint olvastam a P10 fórumát, de kezdek kiakadni.
    Semmi másról nem szól, csak a biztonsági frissítésről.
    Rendben van ez, de ennyire idegeskedni rajta, ez már gáz.
    Azt nem értem, hogy az emberek miért nem akarnak inkább maradandót alkotni. Ha valakit ennyire zavar, akkor kezdjen tanulni Android fejlesztést, és csináljon magának biztonságos romot.
    A legnagyobb kém, maga a rom az összetevőkkel. Itt értem a Google, gyári appok és stb.... Hiába a biztonsági frissítés, ha a gyári alkalmazások kémkednek. Lehet valaki a Nasa-nál dolgozik, és nem szeretné, hogy az adatok kikerüljenek, az ilyen user ne használjon se wifit, se bluetooth, se mobil net ne legyen, és egyből biztonságban lesz.
    Azért ha a híreket olvasgatjuk, látható melyik óriás cég van beperelve jelenleg adat szivárogtatásért.
    Mikor én megvettem a P7-et láma voltam, de Porterocka és a kíváncsiságomnak köszönhetően, vagyok aki vagyok és ez nem kis munka és olvasás eredménye.
    Közben 75K-ért elvégeztem egy Android gyorstalpalót is.
    Jelenleg a biztonság miatt az appok szétbontását javaslom és a jogosultságok megritkitását, majd csomagolás. Van olyan alkalmazásom ami 8 fajta jogosultságot kért, de nem foglalkoztam vele, letöltöttem és most csak a tárhely kell neki.
    A romjaimban biztonsági billentyűzet sem tetszik sokaknak, mert ronda, de legalább nem jegyzi a jelszavakat.
    Igen is fejlődött sokat az Android biztonsága, de azért van még hová fejlődni.
    Még 1x a végére: a legnagyobb kém, maga a gyári rendszer. Ha nem lenne root a telón, akkor sem bankolnék rajta.
    Röviden ennyi az állandó siránkozásról.
    Bubus, te sem a kisujjadból vetted a tudásod.

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák