Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonCapello

    tag

    Sziasztok!

    Némi segítséget kérnék, bár a probléma lehet nektek pofonegyszerű, csak nekem ilyen bonyolult.

    Adott egy HP 6730s laptop, meg is vagyok vele elégedve, jó, tetszik, ilyesmi. A modellszáma: KU352EA. A HP honlapján, és több oldalon is a specifikáció ATI Mobility Radeon HD3410 384 MB VRAM, és anno a boltban ahol vettem (hivatalos HP üzlet) is azt mondták ez van benne, ezzel ellentétben az Everest és a windows is azt mondja, hogy Mobile Intel 4 Series Express Chipset family 796 mega VRAMmal.

    Most akkor melyiknek higgyek inkább?

    Valamint, gondolom a mobility nem integrált, a chipset pedig igen. Játékok esetén melyik lenne a jobb, a nem integrált de kevesebb VRAMmal rendelkező, vagy az integrált de kétszer annyi vrammal bíró? Sajnos ahány újabb játékot (NFS Shift, GRID, Left 4 dead 2) próbáltam, nem bírtam normális grafikával futtatni (l4d2 csak lowban, és még úgy is volt némi fps lag), a shift és a grid esetén pedig indítás után azonnal fekete képernyőt kaptam.

    Sorry, ha hülyének tűnök, és köszönöm a segítséget, tanácsokat :)

  • DonCapello

    tag

    Váltani kéne valami jó gamer laptopra...

    Hiába a 796 mega vram ezzel az integrált vacakkal, ha a left 4 deadet még minimalon is tiszta laggosan tudja csak futtatni...

    Mondjuk az vicces, hogy bárhol ahol eddig olvastam, erre a laptoptípusra (HP 6730s, KU352ea#AKC) mindenhol azt írják hogy Ati Mobility videókártya van benne... Úgy tűnik csak az enyémből hagyták ki... :)

Új hozzászólás Aktív témák