Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sakeee82

    aktív tag

    válasz lacibacsi #8022 üzenetére

    A kijelző eléggé tükröződő, de sztem elfogadható.
    A teljesítményét valóban kissé lehúztam...A videódriver csere kb 100%-al tette gyorsabbá a játékokat, biztos vagyok benne, hogy menni fog a Kotor 1-2, a COD4 pedig nem sokkal korábban lett leírva, hogy babán játszható.

    [ Szerkesztve ]

  • Jeromoss

    csendes tag

    válasz lacibacsi #8022 üzenetére

    Igazán nincsmit! Igazából én kb 2hónapot töltöttem laptopkutatással fórumok tömkelege, gyártói oldalak, tesztek, stb.... és arra jutotam hogy ennyi pénzért ez a legjobb választás(160k) ebben az árkategóriában megvizslattam az összes gyártó notiát és mindegyikben volt valami szépséghiba, pl hogy az Asusokban hiába van 2mb L2-es proci meg nagyobb ram meg jobb vidkari..amikor a lapkakészlete a leggagyibb SIS meg VIA..Most lehet hogy ez sok embert nem érdekli de ha én notit veszek az legyen minőségi kívül belül..Ugyhogy ezért a pénzért sztm ez a legmegfelelöbb noti.. persze ennek is van széséghibája, hát miért is ne lenne..a kijelző tükröződik de nem zavaró egyáltalán, gondolom ugyse a napnak háttal akarsz ügyködni :) és melegedésről annyit hogy igen eléggé melegszik, huzamosabb játék után 84 fokos volt a proci, és alapjáraton is néha felkúszik 60-64re de őszinén szolva engem ez nem nagyon érdekel, nem fogom babusgatni, hiszen ez egy "munkagép" nyúzom ahogy lehet.. ha ez nagyon veszélyes lenne az AMD-s gépek mellé adhattak volna egy külön kézikönyvet hogy mi a teendő akkor ha a noti le akar folyni az asztalról címmel :D .. meg egy poroltót. Egyébként ha bővíted a ramot 2gigáról 4gigára plussz 64 bites vista, elég sokat dob ám rajta..Nemsoká érkezik a Half Life2, ha érdekell megírhatom hogy hogy ment, állítólag a HL2 grafikus motort nagyon jól kezeli a gép..Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák