Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz demars #50995 üzenetére

    Mehet mindenhova ez is. Ezt én dt-xenon-ról rendeltem, mert ott a 4000 kelvinesnek csak 5000 huf volt párja.azaz per doboz, postán maradó csomagként 0 szállítási ktsg.
    Ugyanez lumeneten 5900 lett volna per doboz. Ott viszont volt sima nem extreme 3600ért, és én azt teszem majd rendszámba inkább.
    Foglalatra mindhárom helyre jó, a rendszámban eleve 5wattos izzó van, csomiban is, ajtóban 3,4wattos, de amint látod ok oda is az extreme, ugyanaz a méret.
    Az izzóhoz képest alig melegszik. A polaritásra figyelni kell, ha nem világítana elsőre, tedd bele megfordítva. Nekem 3ból 2t sikerült eltalálni. Kicsit passzos, illetve hajlamos a csatlakozó drótnál kicsit félrecsúszni. Illetve ha meg kell fordítani, próbáld a porcelánnál fogni, ne a búrájánál mert az lejöhet róla.
    A csomagtartót úgy​, tudod kivenni, hogy jobboldalon mellette benyúlsz a lukon, és benyomod a kis pöcköt, lefelé kijön a jobb oldala. Az ajtóban a vezető oldalon a búra hátrafelé lévő rövid oldala és a műanyag ajtóbufkolat közé benyomsz egy lapos csavarhúzót, és finoman feszíted lefelé. Érzed ha enged. A lámpatestet húzd ki óvatosan, majd keresd meg a csatlakozó fület, és húzd le róla, majd vedd ki. Ha kézben van, akkor a szürke burkolatot óvatosan vedd le, négy kis füle van, kis kézügyesség kell, és hozzáférsz az izzóhoz. Az átlátszó rész marad a keretben. A ledet próbáld egyenesen beletolni. A csatlakozót ne hagyd az ajtóba visszaugrani mert eléggé feszül, és nehéz utána menni.

    Nekem így marad még egy, azt a kesztyűtartóba szánom, ott is 3,4es van gyárilag.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák