Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VTI-Totya

    tag

    válasz MacCaine #20434 üzenetére

    Sajna én már tanultam belőle, hogy nem fognak ingyen vagy nagyon olcsón adni olyat ami tartós is. :(

    De majd ha megyek ki a rallye-ra majd jól meg kérdezem, hogy miért nem Dragwheels-t használnak az enkei,enkei wrc, volk, compomotive felnik helyett.
    De ha majd görgőztetni szeretnél egy ilyet vagy ehhez hasonlót ne csodálkozz, hogy el zavarnak és közlik, hogy ez olyan kemény, hogy nem lehet görgőzni. Enkei-t sem vállalták pedig semmi extra......csak hülye japónak a gyárija. :DDD

    Míg a Dragwheels-t és társait bármikor és szó nélkül át veszik és mehetsz érte jobb helyeken pár napon belül.

    Még mindig nem mondtam, hogy szar felni. Annyit, hogy ha már kiadok egy fél valag pénzt akkor már inkább meg toldom egy kicsit és veszek olyat ami..... :)

    (nem azért nem vettem meg eddig mert nem tehetném meg, hanem azért mert tudtam, hogy eladom és bubu lesz helyette. A 4gen-re nem rakok a húgomnak ilyen felni. Az ufóra meg pláne nem mert teljesen felesleges. A nissan GT még várakozó állás ponton van, hogy mi is a tervem vele. A másik nissan-unk az asszonnyal meg közös tanyajáró és munkásótó.)

    Igen tudom, élőben jobb fej vagyok ezt már sokan mondták........mert ott nem kell gépelni amit nagyon nem szeretek. :DDD

    Viszont elnézést mert van még más is ezzel a kis képpel és vele tévesztettelek össze a gázgyórsítós mizériával.... :(

    [ Szerkesztve ]

    150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

Új hozzászólás Aktív témák