Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kew

    senior tag

    válasz .tnm #7391 üzenetére

    azt be lehet allitani, hogy ha nem tud jonni isms, akkor kuldjenek-e rendeset, vagy ne. En utobbit valasztottam, igy csak isms erkezik, max ha epp kilovi az android a granitos progit, akkor csak megnyitaskor erkeznek meg, de mondjuk engem nem zavar. Így veletlenul se keletkezik plusz koltseg az smsek miatt :)

  • gurabli

    senior tag

    válasz .tnm #7391 üzenetére

    Köszönöm a választ, ahogy a többieknek is.

    Hát, akkor ezek az appok a Gránitnál még elég gyerekcipőben járnak. Az OTP telefonos (Vodafone Wallet) PayPass megoldása nálam hibátlanul működik már majdnem egy éve, egyetlen egyszer sem volt gond. Rettentő hasznos, hogy mindig kéznél van.

    A két bankkártya éves díja nem a legolcsóbb, de nekem ennyit megér ez a kényelmi szolgáltatás. A Simple számlacsomag pedig tényleg nagyon jó, az én bankolási szokásaimnak legalább is nagyon megfelel. A Gránit olcsóbb lenne (jóval), de nagyon nem tetszik ez a dolog, hogy pl. az appnak megnyitva a háttérben kell futnia, hogy egyáltalán megérkezzenek az push üzenetek? Ez meg már milyen hülyeség. Az iSMS emígy nagyon tetszene, de így, hogy megérkezést követően rögtön nyitogatni kell az appot, mert különben küldi a (drága) SMS-t,,, Azt meg nem akarom kikapcsolni, minden tranzakcióról kell az SMS.

    És rettentő jó dolog az OTP SmartBank-ban a QR-kódos fizetés, ez szintén nincs náluk, erről sem mondanék le szívesen.

    Érdekes, hogy amennyire rühelltem mindig is az OTP-ét, most amióta a Simple csomagban vagyok, meg van a Vodafone Wallet, azóta egyik bank sem jut a közelébe (még), ami az elektronikus szolgáltatásokat illeti.

    Azért követem a Gránit Bankot, mert szimpatikus ez az online bank hozzáállás.

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák