Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gallmix

    aktív tag

    válasz cocka #32610 üzenetére

    Ezt a tudományban is így csinálják csak zavaró tényező :D
    Aki másképp gondolja. Aztán idővel (rengeteg eset volt rá). Kiderült, hogy tévedtek... és pl létezik a lemeztektonika, de szegény ipsét elmondták mindennek, meg fosztották mindentől mert ilyennel állt elő.

    Ezért a támogatok, meg a rafi számla a lényeg. A többiek nem kompetensek. De szép is ez a demokrácia. :)

    Szerintem ez már túl kompenzáció, mert a topik célja a felhasználók információval ellátása. Ha zárt lesz a topik, ez sérülni fog, jelentős réteget zárunk ki ugyanis. Regisztrálni ugyan tud, de ha nem tudja, hogy itt megtalálja amit keres, nem fog regisztrálni sem. Ha már annyira felhasználói szempontokat nézünk ezt is mérlegelni kellene.

    Egyébként, máshol is vannak hasonló fórumok, nem csak innen értesülhet a bank, ezért sem sok értelmét látom. De nincs szavazati jogom :B

    Másik hsz
    Nem, mivel egyszer már megkapták.
    Tehát akkor már rendelkeznek ezekkel az adatokkal. Vagyis valamikor elkérték, megadtad.

    Jó stabil kezed lehet, ha mindezt elsőre meg tudod csinálni.
    Nem hiszem, hogy ehhez vmi spec adottság kellene, csak kis oda figyelés. Nincs felső kategóriás telefonom :) jó pár ismerősnek is gond nélkül ment, így egyszerűen.

    könyvre sem kell, de érdekes egyéni megoldás. :)
    Eszembe se jutnak, szükség sem volt még rá sosem. Pedig fotóztam már pár dolgot.

    [ Szerkesztve ]

  • RR-13

    őstag

    válasz cocka #32610 üzenetére

    Azokat, amiket leírtál magad sem gondolhatod komolyan. :(((
    Nem szavazatokat gyűjtöttem, ezért nekem jelenleg MÉG nem volt releváns a nem támogatók köre, és ezért nem is az érdekel ki szemeteli tele a Topikot a kötekedéssel, és pontosan azért nem, amivel te is megerősítetted most ezt bennem.
    Ráadásul pontosan azért nem úgy tettem fel a kérdést, mert a ti véleményetek előre "borítékolva" volt, és nem szerettem volna vitázni ezen, amíg nincs itt az ideje, de hiába nem szerettem volna, rátok lehet "számítani"...

    Teljesen egyszerűen feltettem egy nem közvélemény-kutatási kérdést, a saját magam kíváncsiságára alapozva, amit ti teljesen kiforgattatok, szembe állítva velem, és az általatok gondolt, de igazából jelenleg nem is létező céllal.
    Tehát én nem figyelmen kívül akarom hagyni a nem "támogatókat", hanem egyszerűen nem ez volt az aktuális kérdésem.
    Láttál már olyan szavazást akárhol, ahol elmondják a következőket:
    tegye fel a kezét, aki támogatja! Majd ezt követően, most, aki ellenzi.
    Na eddig nem jutottam el. Ez csak ennyi volt nálam is semmi több.
    Mielőtt szét akartok szedni itt, előtte várjátok meg a történet végét legközelebb.
    Első körben tehát - Topik "befolyásolás" nélkül - a támogatnák Tagok véleménye érdekelt, volna, ha ti....

    A nem támogatók köre akaratlanul is befolyásolja a támogatók körét, és aki a jövőre nézve "támogatni" szerette volna az így a Hsz-eitek miatt most minimum 5x meggondolja, hogy "lemerje-e" írni itt MIATTATOK, hogy támogatná-e, mert elvileg senki nem akar vitába szállni mással, itt sem!
    Ezt is szerettem volna elkerülni, hogy objektív válaszok érkezzenek első körben a "támogatnánk" tagoktól.

    Előnyét láttam abban a Topik érdekében, ha zárt lenne a Topik.
    Ti sajnos csak hátrányát látjátok, mert én vetettem fel most ezt.
    Amennyiben MODERÁTOR veti fel, akkor nem ilyen Hsz-ek lettek volna írva (persze a kérdést is jó eséllyel máshogy teszi fel, ha egyáltalán megkérdezik).
    Ami történt sok mindenre rádöbbentett most... gondolkodom is... :U

    Szép hétvégét Mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák