Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz INGJOKE #11128 üzenetére

    1. Ha működik, akkor használható. (értsd nincs szerver oldali para)
    2. Egyáltalán nem (alkalmazás megnyitása után kaptam meg 2 nappal korábbi értesítést)
    3. Nem találkoztam eddig semmi extrémmel
    4. Ha ért hozzá az ügyintéző, akkor is kb 1 óra a számlanyitás ideje.

    Irasd át inkább a nevedre az erstét.

    Nekem is ez a 2 van. Együtt egészen használhatóak.

    A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

  • Kobe

    veterán

    válasz INGJOKE #11128 üzenetére

    Cibet eleg jol ismerem belulrol, kozelrol.

    Az utobbi evekben folyamatos melyrepules. En is elhagyni keszulok oket es valtok lassan OTP hez, premium+ csomagba.
    Egyedul a magnifica kedvezmenye jo a cibnek a lakashitelhez.

    Par pelda, elmeny:

    Kiemelt ugyfelnek azert mindenhol van mar szoszerint 0 hufos szamlaja, naluk nincs

    Kartyakondiciok szarabbak, a nem dombornyomott dragabban jon ki mint otp nel egy dombornyomott pl (ami ha hasznalod aktivan, minden evben 0 forint) - otp s mastercardra pl minden honapban vannak gyujtheto kedvezmenyek, visszaterites, mashol ez kb hitelkartyara van csak

    Ugyintezes idopont nelkul orakig tart, tulterheltek es hatalmas a szemelyzetben a fluktuacio (ha 2x mentem egy adott fiokba, soha nem lattam 2x ugyanazt az embert)

    Privat bankart az erintett ugyfel kiertesitese nelkul 2-3x csereltek alattam, az elozo szimplan le se szarta a telefonhivasaim, az ujrol meg azt sem tudtam kicsoda ergo hivni nem tudtam

    Nalam az apple pay frissites ota konkretan nem mukodik rendesen az app, mindenre rendszer hibat dob, de mar 3an 4en probaljak boszen bemagyarazni hogy ez xiaomi kompatibilitasi hiba (furcsa, asszony ugyanilyen telojan nincs kompatibilitasi gond...)

    Utobbi evekben tobbszor futottam vele, hogy megbizasokat nem teljesitettek, pl kotottem utasbiztositast naluk, papirt odaadtak, dijst beszedtek de nem kotvenyesitettek, igy volt meglepi nyaralaskor amikor korhazi kezelest zsebbol kellett fizetnem es utana 60 napig rohangalni a cibhez

    Ugyanigy evekkel ezelott megszuntettem egy meghatalmazast egy szamlahoz, kiderult azt sem vittek vegig igy a meghatalmazas az utobbi napokig elt...

    Van baj naluk boven, sajnos, es tobb helyrol forrasbol hallom h kb ez az altalanos

Új hozzászólás Aktív témák