Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erdmis

    tag

    válasz axioma #33849 üzenetére

    Legutóbbi telefonbeszélgetésünkön nem volt túl sok minden.
    Most Raiconnect-en volt a meeting. Azt vissza nézni vissza tudom, menteni nem tudtam egyelőre, bár sokat nem is foglalkoztam vele, mert melózok.
    Először egyébként szintén azzal kezdett, hogy miért jobb az új csomag, aztán, hogy hát azért változtak a feltételek meg a díjak, mert volt infláció - mondom jahh, 2 hónappal ezelőtt még vígan kampányoltak vele :) . Az ATM korlátozást azzal indokolta, hogy gondoltak azokra az ügyfelekre, akik közelében nincs ATM, ezért lett a 4 helyett 2 (igaz idegen ATM-ből is). Meg amúgy is minek nekem 4 felvételi lehetőség, mert minden fizethető kártyával :D , hányszor is használtam ki (tény, hogy eddig egyszer sem, de azért na). Higgyem el, ez a piacon az egyik legjobb csomag még így is...Utalásra azt mondta, hogy eddig is volt tr.illeték, csak azt a bank fizette. Mondom tény, de ez engem nem nagyon érdekel. Pár éve utalva fizettem a lakásom vételár részleteit, tudom mennyivel húztak le annó. Erre jött azzal, hogy lakást nem vesz mindig az ember :F .

Új hozzászólás Aktív témák