Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyesteb

    tag

    Sziasztok!

    Most vagyunk bankváltás előtt, kezdem elveszíteni a fonalat.
    Voltunk az Ersténél, ott a közszférás számlát javasolták csak (feleségem révén jogosultak vagyunk rá). Én vállalkozó vagyok, párom közalkalmazott.
    Igazából a pénzügyi szokásaink röviden:
    - bankkártyás fizetés (bel- és külföldön is, egyre többet külföldön, a határ mellett lakunk)
    - mindketten Ft-ban kapjuk a bevételeket
    - a K&H prémium feltételeit tudjuk vállalni, egy számlánk van és így is maradna
    - 2db bankkártya kellene

    Tudtok valami olyat mondani, ami megéri?
    Voltunk K&H-ban is, ott a prémiumot javasolták, ott a 2 kártya ingyen lenne, de a bankkártyás külföldi fizetés eladási árfolyamon lenne. Az Erstétől még várom a választ, hogy a deviza számlára átváltva milyen árfolyammal lehet számolni, mert ott is lehet deviza számlát kérni. Az Ersténél elég egy-egy kártya mindkettőnknek, mert ott az appban lehet választani, hogy melyik számláról fizessek, de pl a K&H-nál kellene egy devizakártya is, ha arról fizetnék.

    Néztem a Bankmonitort, de ott 2-3 évre ajánlanak csak számlát, mi meg nem szoktunk ennyit váltogatni. (pl az autó is 9 éve nálunk van...)

    Mindent online intézek appon, amit csak lehet. Vállalkozóként még nem léptem át a kötelező számlás körbe, így ez sem gond.
    Van jó pár utalásunk egy hónapban, néhány csoportos beszedési és azért használjuk a kártyákat is.

    Köszi, ha tudtok segíteni. Esetleg lehet más bank is, jelenleg MHB-sek vagyunk, lakáshitel itt volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák