Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Merlini

    tag

    válasz RR-13 #27170 üzenetére

    BM ECO számlát november végén nyitottam. A videós azonosításnak háromszor-négyszer futottam neki telefonnal és tablettel is, de nem sikerül. Csomó idő elment a próbálkozásokkal, mert a videó azonosítás előtt minden alkalommal újra be kellett fényképezni jól láthatóan, tükröződés mentesen a személyit és a lakcímkártyát. A BM-es kapcsolattartó mondta, hogy jelezni fogják az azonosítással foglalkozó cégnek a problémát, a szavaiból úgy vettem ki, hogy ez elő szokott fordulni.
    Szelfis lehetőség szerintem nem volt, mert ha lett volna nem szenvedtem volna a videóssal annyit.
    BM regisztrációs adataimat átküldte az általam megadott CIB fiókba.
    Egy-két nappal később mentem be, idő amíg sorra kerül az ember + kb. háromnegyed óra volt a szerződés megkötése, közben beüzemelte a telefonos applikációt is.
    Anno már volt számlám náluk, pár száz forintom előkerült egyik malacpersely számlámról.

    Elcsíptem a Black Friday hitelkártya 30eFt jóváírásos promóciójukat, és novemberben berágtam a Gránitra, ezért BM ECO számlát is nyitottam.
    A promóciós szabályzatuk: „meghatározott feltételek teljesülését követő hónap 15. munkanapjáig teljesíti” ez nem sikerült, reklamációmat követően írták jóvá.

Új hozzászólás Aktív témák