Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz merqree #15388 üzenetére

    Ez azért nem így megy. Mi már péntek este, munkaidő után elkezdtük a leállításokat, szépen sorban meg volt adva minden, hogy mi után mit lehet leállítani. Alapvetően a COVID miatt távolról végeztünk mindent, de voltak emberek benn, ha bármi történne, akkor helyileg is bele tudjanak nyúlni a dologba. Többet nem nagyon akarok mondani erről, nem vagyok biztos abban, hogy ennyit is mondhattam volna...
    Ha visszajön az áram optimális esetben nem indul vissza az, ami áramelvétel előtt le volt kapcsolva - pillanatnyi áramszünetek ilyen szinten nem létezhetnek, arra vannak a piszok nagy szünetmentesek.
    Tegnap este be kellett mennem, olyan este 8 fele végeztem, és felnéztem a Gránit irodáiba. Az utcáról 3 nagyon kétségbeesett embert láttam ülni a monitorok előtt fejet vakarva, és egy valaki nagyon csúnyán nézett rájuk. Kicsit groteszk volt tudva a történteket :D

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák