Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz VTom #73115 üzenetére

    képről nehéz megállapítani, 240-es simán beférne gond nélkül de ez 280-as, illetve ez is elférne ha nem lenne 2HDD alul így a táp nem mehet lejjebb.
    Mindent is akartam az is csoda, hogy ez mind befért a házba. Vásárlás előtt a 2db HDD is kérdéses volt, de aztán a kezelésibe megtaláltam, hogy lehet belerakni. Akkor még eszembe nem volt, hogy vízhűtésem lesz. Csak a BQ Darck Rock LF a Kingston ramoktól nem ment fel, ami előtte a Corsairtól simán elfért.
    Most próbálok kicsit megállni elég sokat elszórtam ahhoz képest ,hogy csak egy VGA cserének indult dolog hogy az EA WRC elfusson 3440x1440-be.
    De az a gonosz kis bogár már befúrta magát a fejembe. A VGA-nak egy vízhűtés. Nem komplett vizet akarok hanem egy CPU hűtést összeházasítani egy VGA blokkal, csak ehhez ház csere is kel. AZ meg most a feleségtűrőfaktort is túllépné :D
    Meg érzem nem nyugszom amíg a 6700XT-ből nem lesz 6800/6900XT, de akkor a R5 3500X lesz a szűk keresztmetszet, sőt talán már most is kevés a WRC alatt 80-100%-on megy.
    De jön a tavasz lehet odakint ténykedni kertet is csinálni kellene stb. kevés lesz a gépidő.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ Nissan Note 1,5b 2008 "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák