Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz abridabri #67911 üzenetére

    Egy bő hete váltottam OLED55BX-re, volt sok monitorom előtte, de mindet lesöpri az asztalról.
    24" 27" 32" 34" 40" méretekben volt huzamosabb ideig monitorom 21:9 és 16:9 arányokban, de vissza nem cserélném egyikre se. VGA csere van még hátra, mert ide már kevés a 2060S, azért így sem kutya a dolog, de szokni kell még, kell a HDMI2.1 mégha csak 40gbps is, de a feature-ök adottak.
    Váltakozó háttér, tálca rejtve, natív felbontás skálázás nélkül, ablakok beméretezve, a felső 1/3-ad részt kb nem használom, csak gamingnél és filmeknél, így mintha egy nagyon széles monitoron lennék berendezkedve.
    Jameg mint sokaknak ambilight, csak én az 55"-es TV-re való Philips HUE ledszalagot tettem fel plusz az alsó részre 3db hue play bar került.
    Asztalomról meg van itt fent pár kép, "picike" 180cm széles 90cm mély 70cm magas. TV meg falra van fúrva ~10cm-re az asztal felett.
    Majd ha kész vagyok a rendezkedéssel dobok fel pár képet.

    Gondolom a 2020-as LG OLED szériára akarsz váltani Te is, melyiket nézted ki? CX48? :D vagy nagyobbra pályázol?

Új hozzászólás Aktív témák