Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyek2

    senior tag

    válasz Atke #45447 üzenetére

    Érdekes légáramoltatás... :F Az oldallapon a vinyónkál van két 12cm-es. A rajzon elég erőteljesen elcsúszott ez az elhelyezés. Azon a részen a 20cm-es van. 4 ventivel egy nyári melegben már a közepesnél magasabb fordulatra kell állítani a fordulatszámot, míg 7-el még közepesre sem. Szvsz. Most lusta vagyok lerajzolni, de a gyári légirányok szerintem tökéletesen jók. Előről a 14-es, és ez a légáram kapja el a két 12-es levegőjét, és fújja vga irányba, míg a 20-as az oldallapon a keletkezett vga hőt szétterjeszti, és hűt, közben a két felső illetve egy hátsó venti ezt az XYcm2 mennyiségű levegőt kilapátolja a házból. Mennyiségre szerintem optimális a bevitt, illetve kiszállított levegő, míg a képen látható erősen megkérdőjelezhető.
    A vizet még nem próbáltam ventik nélkül. a cpu max hője gyári spec szerint 72°C
    Mindenesetre elgondolkoztatott. Ezt a képet még nem láttam! De jó hogy írtad, hogy mások hogy oldották meg. Köszönöm! :K

    Az egyik corsair venti viszont csapágyhibás, és elég csúnya hangja van :( Azt tudom gariztatni? Külön csak azt az egyet.

    Szétszedve, méretekkel

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák