Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Mozgásban az Industria II

    gp A PC-re készülő folytatásról egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mikor érkezik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Nagytalp #37493 üzenetére

    Persze mi is jól megvagyunk, de egy idő után nagyon megnő a gyerek mozgásigénye. A keresztlányom 4 éves és hát most úgy a 3. év után hihetetlen mennyire felpörgött. Simán utálná a pesti lakást, de persze mindent meg lehet oldani például parkkal, de azért az nem olyan mintha bármikor kinn lehetne az udvarban. :K

    Nem is beszélve arról (hogy ON topic is legyek), hogy az összes gépházam és szerszámom vidéken van, így csak akkor tudok dolgozni ilyen jellegű munkákat, amikor "otthon" vagyok.

    A lakást meg nem szeretnénk eladni. Baromi sok munkám van benne, hogy úgy nézzen ki, ahogy, pedig még mindig nincs kész. Egy éve vettük, de csak kb. 3 hónapja költöztünk be életvitelszerűen. Nem régen fejeztem be a csempézést meg a konyhabútort (már amennyi kész van belőle) és a galéria létráját meg a korlátot a szekrények is csak bő egy hónaposak (amikből még mindig nincs kész kettő), még nincsenek a konyhabútornak ajtajai stb.. Szóval egy darabig még biztos nem fogok unatkozni. :D

    Ha mennénk vidékre, akkor is úgy, hogy a pesti lakást is megtartanánk végszükség esetére. Vidéken meg csak valami kis házat vennénk, nem vagyunk túl nagyravágyóak. Úgy vagyunk ezzel, mint a lakással is. Inkább egy pici legyen ami a miénk, mint egy 200nm-es, ami a banké 30 évig. Az én és a feleségem fizetésével nagyon fázunk a hitelektől. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák