Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergo_pet

    aktív tag

    válasz dokar #79 üzenetére

    Érdekes, nem csak nekem volt vele bajom, tehát ne csak az én kukacoskodásomnak tulajdonitsd. Tudod, van aki dolgozik, esetleg suliba jár, nincs ideje egész nap a gép előtt ülni. Igy már gondolom érthető miért nem érek rá a te oldaladat megvárni. Általában ami fel perc alatt nem jon be azt hagyom a picsába, ha figyelsz picit, láthatod, minden honlap az egyszerű gyorsan betölthető dolgokra törekszik. Azt hogy milyen böngészőt használok had döntsem el én, nem használhat mindenki olyat ami neked tetszik, ezert kell optimalizálni minden böngészőre. ACDSee példa volt a legegyszerűbbek közül, mivel arra gondoltam a képek láttán, hogy nem sok fényképészi ismerettel rendelkezel. :P
    De mint utóbb bebizonyitottad, ugyes gyerek vagy te csak akarni kell, igy már mindjárt más. Kb 1 percbe telt végignézni az összes képet. Mellesleg nem rossz, bár nekem kicsit szinkavalkád. Hasonló szinű a belső festésed mint a leirhatatlan és kimondhatatlan nevu srácnak. Valami 5krikszkrakszmittoménmi. Az a vizhuteses gep az oldalan a radikkal, biztosan emlekszel.

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák