Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben01

    őstag

    válasz rlazol #18659 üzenetére

    Az a baj,hogy kompromisszumot kötök mindkét esetben.A HAF932 ronda (szubjektív) és nincs benne porszűrő,viszont bárhol néztem róla tesztet,mindenhol jól szerepelt hőmérsékletek és hang szempontjából is.A Lian Li külsőre már inkább az én világom és porszűrős,ráadásul nagyon komolyan veszik a rezgéscsillapítást a ház minden részleténél,de a világítós első venti (csak cserével orvosolható,nem lehet kikapcsolni a kék ledeket) és a nem túl korszakalkotó szellőzése meg elbizonytalanít.Sajnos erről a típusról nem találtam még eddig tesztet,csak képeket,videókat,leírást.Találtam egy ph-s 7FN tulajt,neki Q6600 és 4890 van a házban,ha nem ír negatívumot a szellőzésről,akkor valószínűleg a Lian Li felé billen a mérleg nyelve.
    A HAF hosszú távon lehet esetleg jobb választás a vízhűtés lehetősége miatt (tripla radi házon belül elfér) illetve nagyobb vga is befér,míg a Lian Li maximum 29cm-es vga-t tud elnyelni.Ha a trend az lesz a továbbiakban is,hogy egyre nagyobbak a vga-k (hosszban) akkor viszont bajban leszek.

    [ Szerkesztve ]

    http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

Új hozzászólás Aktív témák