Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz SpazzMaticus #649 üzenetére

    Mert nincs türelmed.
    Bár tudom hogy a játék veszett könnyű amúgy is,de amíg nem gyűjtesz össze minden vackot,minden erősítőt a ruhádba addig nem fogod tudni mennyire cseszett erőssé válik a karaktered.A griffendéles 39-es karakterem alap varázslat sebzése 2000 felett van.Bombarda olyan 9000 körül kezd.Igazán poén vele kipucolni egy két bandita tábort.
    Merlin próbák meg viccesen könnyűek.
    Jelenleg a hollóhátas karakterem 11-es,még csak két varázslatot ismer,de már elmentem vele az első faluba és kipucoltam egy goblin tábort,egy pókfészket meg egy farkas odút.Gondolkoztam hogy elmegyek vele további falvakba,de tudom hogy oda nem érdemes gyalogolni,mert erősebb varázslatok kellenek úgyis a küldetésekhez.
    Plusz még sem merlin próbákhoz sem zárnyitáshoz sem egyébhez nem ért,így is folyton tele a táskája és repülhetek eladni.
    Nekem kifejezetten tetszettek a játékban a gyüjtögetős dolgok.Rég nem játszottam már sztorit végig úgy hogy ennyit mászkáltam volna a gyűjteni valóért és egyebekért.
    Gyalog menni csak a játék elején érdemes,később mikor le kell gyalogolni a térkép aljára,te azt nem fogod gyalog megtenni.Főleg mivel a a déli mocsárból az alsó régiókba nem is úton kell menni,elég egyszer végig cseszekedni a földalatti járatokon utána meg gyorsutazással kikerüli az ember.Ha szükség szobájával nem foglalkozol nem is tudod upgradelni a felszerelésed.

    #651Kylesa
    Bármikor amikor akarod,csak elmész a fodrász szalonba Roxmortsban.

    #650Mike
    Engem nem.
    Soha nem szokott érdekelni hogy ki mit mond rólam fórumban vagy játékban.
    Mivel tudod hogy piszkos nagy troll vagyok,így képzelheted hogy szoktam élvezni mikor valami hülyegyerek belém köt ingame és addig idegesítem hogy a monitort lefejeli.
    Ha a régi számítógépemet be tudnám üzemelni,feltéve hogy vagy 8 év után még elindul. :D
    Akkor tudnék mutatni sok régi képet,mert nagyon régen gyüjtöttem az olyan képeket ahol végletekig felhúztam ökröket ráadásul nem trágár vagy csúnya szavakkal,hanem pont hogy jó fej stíusban.Bár GTA-ban azért volt akit durván akasztottam ki,a modderek rokonságát szidva szívatni jó volt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák