Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Ma hozzám került egy számgéptáp, elég tisztességes példány, de 5V helyén 3, 12V helyén 8 jön csak ki, valamint egy ilyen "zárlat jelző lámpa - tufja franc hogyan van köte a hálózatba, talán a 0 és test között lenne a villanykörte?" folyamatosan világít. Tápba belenézve nem láttam semmin problémát, minden kondit, tranyó ép, nyák sem égett meg sehol.
    Vajon lehet esély a javíthatóságra? Ha nem, akkor kivágom a vezetékeit, és meghosszabbítom vele saját tápomét...

    shtml: anno rengeteg bajom volt a pioneer (quad405) erősítőmmel, mert összeszedett minden villanykapcsoló szikrát, bazi hangosan. Először egy számtektápból kitermelt aasszem emi vagyis impulzusszűrőt tettem a tápcsatihoz, de ez nem oldotta meg a dolgot. Aztán minden panel tápellátása és a föld közé tettem egy kis kerámiakondit és nagyrészt megszűnt a jelenség, ritkán hallok halkan egy pattanást. Vajon forrasszak be a tápkondik lábaira is?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák