Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Bad Pritt #8 üzenetére

    A Dota 2 az kemény. Nélkülözhetetlen, hogy ne olvass utána, nézz videókat ésatöbbi..
    Én imádtam minden percét. De közel 1000 órával is szar játékos lehettem. :D
    Azt is kipróbáltam most, amikor lett megint VGA. Azzal talán 2-3 meccset is megpróbáltam. Aztán konstatáltam, hogy annyit változott az évek alatt, hogy azt se tudom mi van.

    Egyébként én tökre meglepődök mostanában, amikor olvasom, hogy a CS micsoda rekordokat dönt. Nem értem mi lehet ennek az oka. Érdekes ez a CS, mert szinte sose ment ki a divatból. Állítólag volt egy hullámvölgy, amikor nem volt akkora siker már, és akkor tették ingyenessé. De azóta megint megy.

    Nem értem mi tartja életben. Talán az esportos hírverés, talán a skinek.. De egy őskövület formula. Ami nem is változott semmit az évek alatt.

    TF2-t kellene még elővennem. Azt is csíptem. Azzal sem tudom, hogy mi van mostanában. Vajon kihalt?

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák