Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NB2

    aktív tag

    55U7QF ma jött meg. Gyorsan beüzemelve amit tapasztaltam (43"-as legolcsóbb 9 éves Pana plazma után).
    -Xbox one x képe gyönyörűűűűűűűűűűűűű. AC utolsó 2 részét, meg az RDR2-t néztem meg rajta, elolvadtam :) a hdmi4-be raktam, ha jól láttam az tud 4k-t, nem tudom ez mennyit számított
    - A médiában lévő 4k-s youtube Norvégiáról szóló film is csodaszép
    - filmet még nem sikerült rajta néznem, mármint winyóról az a hétvége műsora még
    - gyenge adás még randább :) SD adást el kell felejteni ezen a tévén, tényleg csak a hd. Ha egy 95-ben készült valamit nézel, az valami bűűűűn randa
    - a sport nekem fura, m4-en adott röpinek a képe picit fura volt, de lehet meg kell szoknom. Nem tudom megmagyarázni mi, de fura :)
    - szerencsére nekem kis mancsom van, de azért ennél kisebb távszabályzót nem kéne már csinálni, nagyon könnyen mellé lehet nyomni

    Most lekapcsoltam, mi ez a hülyeség, hogy a voda box-át ha kilövöm és lekapcsolom a tv-t még fél percig villog, hogy gyenge a hdmi1 jel? :)
    Egyébként új appot lehet rá felvinni, vagy azzal kell főzni amit ad. NFL Gamepass-ot szeretném, vagy azt csak böngészővel hozhatom be?

Új hozzászólás Aktív témák