Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEAHEA

    tag

    Sziasztok! Első körben pár mondatban szeretnék írni a friss H65U8B-s készülékről, az első benyomásokról. Még nem volt időm kitapasztalni a legjobb beállításokat.
    Összeszerelés rendben, a készülékhez csak 1 távirányító jár( a fém), nem kettő. Nem tapasztaltam olyan hibát, ami miatt már küldhetném vissza.
    Képminőség rendben, az alap színbeállításra inkább az élénk volt a jellemző, főként a piros színnél. A betekintési szögek jók, szélről nézve nem éreztem a színek torzulását, inkább a tükröződés lehet zavaró, szóval a tévével szemben nem ajánlott a fényforrás elhelyezése.
    Hangzás rendben.TV adások (HD) jók, élességállítással még jobbak. 4k szuper (Youtube videókat néztem.)
    Találkoztam félrefordítással is. A képjavító résznél a "Tiszta" helyett a "Törlés" szerepel.
    Hangvezérlés nem támogatott.
    Játékokkal nem próbáltam, nincs konzolom, PC-s vagyok, majd kipróbálom, de azt mondják nem hardcore gamereknek a 31-37 ms közötti input lag nem olyan vészes, de az biztos, hogy vannak ennél jobbak.

    Ha tudtok olyan tesztvideót linkelni amivel lehet a különböző képi beállításokat tesztelni, (mozgás, színbeállítás, stb.) azt megköszönném , nem vagyok nagyon képben ilyen téren. Illetve használ valaki bluetooth billentyűzetet? Milyet érdemes? Nem az igazi a távirányítón keresni Youtube videókat. Majd még jelentkezem... :))

Új hozzászólás Aktív témák