Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz SunMount3r #9951 üzenetére

    koszi :R nezz mar ra majd 3d isora, hogy milyen korulmenyek kozott megy. meg hogy force frame packed 3d opcio be kell, hogy legyen kapcsolva a q10 beallitasok kozott? lehet az en 3d isoimmal nem stimmel vmi. kiprobalok mas filmet is majd.
    es amugy ez az mk3d formatum ez micsoda? nekem pc sose vitte, nem viszi a q10 se egyelore.

    "Kodi-n az csak a GUI felbontását jelenti, az pedig pont jól van 1080p-n, azt nem kell állítgatni."
    ok. az automata refreshrate allitas viszont szinten nem mukodik nekem kodi-n. ha 60hz-en vagyok akkor minden 60hz kodiban filmtol fuggetlenul.
    wrapper ez vmi plugin kodihoz? google nekem is feldobta tobbszor, playstore-ban nem talaltam :D

    "Anno feltetted a 2.1.7-es FW-hez való szoftver csomagot is amúgy, mert az erősen ajánlott? "
    semmit se tettem fel. tegnap vettem hasznaltan a kutyut, elegem lett a pc-s medialejatszasbol. legujabb firmware volt rajta. nyomtam egy factory resetet leszedtem a kodit es ennyi. meg advanced menuben nyomtam egy 0351-et, hogy elojojjenek a szinter opciok, mert azt vmiert eldugtak ebben a firmware-ben :) hol van ez a sw csomag?

    en masik forumban csak annyit lattam hibanak usb 3 kabelezessel, hogy neha ki kell huzni a pc-bol az usb kabelt, hogy a box ujra lassa a benne levo vinyot. ez nem lenne nagy kompromisszum. de ha tenyleg ki kell szedegetni a merevlemezt es pc-be kell tenni idonkent, akkor en is hanyagolom ezt az utat. vki mas is probalkozott usb kabelezessel esetleg itt?

    youtube nekem lassu. egesz gui bena. nem tudok hirtelen beleporgetni videoba, youtube home-ban nem latom melyik video thumbnail folott vagyok, nincs epp aktiv videon semmilyen megkulonboztetes, nem is ertem. csomo opciohoz nem ferek hozza pointer nelkul. pointer meg hasznalhatatlanul lassu.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák