Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s1ru2

    senior tag

    válasz kezo0 #5264 üzenetére

    Az epic user error, az volt, hogy kiborultam, hogy UTPn nem képes letölteni egyik torrent kliens sem... bármelyiket elindítod az első mondat, hogy csak WIFIN megy. Ott viszont gyönyörűen. (Tanulság: Olvasd el ami ki van írva. Facepalm) LEgalábbis én FLUD-al próbálkoztam a belső vinyó támogatás miatt és ott ez a helyzet.

    Tökéletesen látod a jelenséget. Elindítom a filmet a Himedia Mediacenter részében és mielőtt az első képkocka megjelenne, jön egy keresés. Amire, ha nyomok egy return nyilacskát indul a film. Nem is Chrome vagy Firefox indul csak egy egyszerű google keresés. Mint egy régebbi típusú google search bar.

    nagyító szimbólum Google-keressé felirat mellete aláhúva pirossal az egész a Tv tetjeén mint egy címsor.

    [ Szerkesztve ]

    Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

  • magicbox

    senior tag

    válasz kezo0 #5264 üzenetére

    Ez a hiba simán összehozható. Elég csak feltenni egy másik böngészőt. Egyből azt dobja be film indításnál. Ezért maradt nálam a Chrome. Mert bármi mást felteszek akkor az alapértelmezett böngészőt indítja a film helyett. Ez bug, nem epic user error :)

    #5262 Tény, hogy sz... i lehet vele rendesen. Én nem médialejátszóként nézek rá hanem androidos mini számítógépként. Mondjuk, ha mindenre rájössz, az büntetés.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

Új hozzászólás Aktív témák