Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Chrys_ #381 üzenetére

    Nos, nálam a NAS kizárólag jelszóval van felvéve, tehát nem guestként. Ezek a könyvtárak szerepelnek a Kodiban, SPMC-ben. Kodiból indítva wrapperrel azonnal indul, egy filmnél sem akadt meg. SPMC szintén, de ott nincs wrapper. Amit hétvégén próbáltunk az valahogy más hibát produkál, azaz Balinál nem lehet úgy felvenni SMB-n a könyvtárakat ahogy nálam, tehát van egy routere (nekem is ua. a routerem van) ami SMB képes és van a NAS, a router SMB tartalmát látja és fel is lehet venni, NAS-t látja de nem engedi tovább, azt írja, hogy Connection not Permitted., szóval én nem azt tapasztalom, hogy a wrapper miatt lenne, inkább a jogosultsági beáűllítások bonyolultsága miatt. Ha más nincs akkor egy NAS reset lesz, router reset megvolt, nem hozott eredményt.
    Azt is tapasztaltuk, hogy ha a routerre kötött vinyót vesszük fel és Kodiból indítjuk akkor megáll a tudomány a wrapper elindításakor, ha belső lejátszóval indítjuk akkor működik, de, ha visszamegyünk Kodiba és még egyszer elindítjuk akkor elindul. Lehet, hogy a wrappernek is van hibája de én a NAS beállításaival sem vagyok feltétlenül kibékülve, azért sem, mert nálam nem produkál semmi ilyesmit, pedig védett könyvtárakról van szó és admin jogokkal van ellátva.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák