Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Technoman #2674 üzenetére

    Valamit azért félreértesz a mókolással kapcsolatban ugyanis ha olyan boxot választasz ami ajánlott akkor minimális a mókolás és minden hibátlanul működik, viszont ha olyanra teszel szert amivel nincs tapasztalat akkor csak a szívás van. Én Q10-ről váltottam közvetlenül egy Mini MXIII-ra (kis boxra) és Mini MX-re, semmilyen szinten nem bántam meg.
    A Himediákon a Kodi az teljesen a Store-ból telepített tehát semmilyen plusz tulajdonsága nem lesz a többi androidon futó Kodihoz, Zidoo, Minix saját XBMC-t használ. Himedia esetén a fő lejátszó a saját beépített lejátszója ami annyira fapados mint a Dune-nél és emiatt lett "összekapcsolva" a Kodival, így más van Jukebox. A Kodi képminősége ebben az esetben láthatóan gyengébb ha vele szeretnéd megjeleníteni a filmeket illetve "csak" AC3 és DTS érhető el, tehát szükség van a belső lejátszóra ahhot, hogy mindent ki tudjál hozni belőle, magyarul Kodi (Jukebox miatt) + Wrapper (átírányít a belső lejátszóhoz) = belső lejátszó.
    H8 Plust felejtsd el.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák