Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeChNoRby

    tag

    Sziasztok,még kezdő vagyok a témába.Meguntam a jelenlegi 2.1-es rendszerem,és szeretnék komolyabb hangzást a szobámba.Autóhifizek hobbi szinten,nem sal,mnc kategoria(Pio88rs fej,ud jr2.370,roki bd1500,re audio sx 12 stb).
    Szóval mint a kocsiba a hifit szeretném apránként összerakni,elsőnek sztereó erősítőt akarnék venni,majd tuner,és hangfalat,csak hallgatozás után választanék.Remélem a sorrend jó.Főként zenére,rádiózásra,néha filmnézésre használnám.ZEnébe rap,hip-hop,techno,pop és hasonló zenéket szeretem,szeretem a mély-erős basszust,és mellette a "szép"hangzást.
    Az erősitőre szánnék 25-max 30ezret,majd tunert szeretném megúszni kb 20ból,hangfal meg majd elválik,ha ott tartok.Szeretném ha ajánlanátok nekem márkákat,esetleg tipussal,ami erre a zenei stílusra megfelel.Általam szimpatikus márkák pio,denon,onkyo,yamaha,fischer.De jelezném hogy nem tudok semmit a témáról,csak gondoltam ha az autóba viszonylag komoly hifi van,miértne lehetne a szobámba is jobb mint egy 2.1-es.Első ízben szeretnék erősítő,és tuner tanácsot kapni,lehetőleg legyen az erölködőbe erő,tartalék.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
    Üdv.

    "..The music starts where the end of the words.."

Új hozzászólás Aktív témák