Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    Üdv!

    Hifi vásárlás előtt állok, de teljesen tanácstalan vagyok. Lehet rossz helyen is járok, de hátha tudtok nekem segíteni márka és egyéb ügyben. Leírom mit szeretnék azt maximum elküldötök a fenébe. :DDD

    -Semmi esetre sem akarok ilyen mini hifi-t venni, de nincs is szükségem 5 cd lemezre és két kazettára sem. Szóval valami középméretű kellene, 1 v. 3 lemezes és kazetta sem muszáj bele.
    -PC-vel lesz összekötve, úgyhogy feltétlenül kéne rá valami vonal bemenet. MP3 támogatás meg alap, hogy legyen.
    -Örülnék ha lehetne rá csatlakoztatni fülhallgatót, de mivel géppel lesz összekötve így ennek hiányát át tudom hidalni egy jack elosztóval.
    -Nem venném zokon ha tudna lejátszani USB-ről vagy netán fel is venni. Bár ez utóbbi nem feltétlenül szükséges.
    -Rádió részlege képes legyen kiírni az állomás adatait. Ha jól tudom, akkor ez az RDS :F
    -Nem rendelkezem szuper hallással, csak átlagos igényeim vannak hangzás ügyileg.
    -Teljesítmény: Minimum 2x50W kéne, de ezt tudja is.
    -Ár: 35.000Ft. (Tudom necces, de ennyi a keret).

    Hát így egyenlőre ennyi lenne. :B Márkához egyáltalán nem ragaszkodom, ha ti azt mondjátok, hogy az jó, akkor elhiszem.

Új hozzászólás Aktív témák