Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz AMDFan #99294 üzenetére

    Sok butaságot lehet itt olvasni, annyi bizonyos... :) A hifiben számtalan szint létezik. Attól hogy szintet lép valaki/valami, még lehet "húsz" olyan "szint", amit meg lehet tapasztalni, átélni, érzékelni. Olyan nem "létezik", hogy belépő, közép és felső , mert ennél milliószor árnyaltabb a kép. Én magam biztosan léptem már vagy húsz szintet MK25-től kiindulva és akkor nem montdam sokat. Természetesen nincs vége a lépkedésnek, mert abszolút hájend kategóriáig eljutni is lenne még minimum húsz "szint" és szerintem megint keveset mondtam.

    Bizonyos dolgokban (pl kábel), nem hiszem, hogy rengeteget tudnék már felfelé lépni, de azért lenne még hova, ezt is tudom. Eletronikában viszont számtalan variáció létezik, aminek a megfelelő összeállítása szintlépésnek számít/hat. Vállalom amit írtam és mindig vállaltam, amiket leírtam, akár 10 éve történt.. Én is tanulok, próbálok fejlődni, remélem sikerrel. Sok szintet megléptem 40+ év alatt és sosem tagadtam, hogy honnan indultam, de időt/pénzt rászánva bizony sokmindent meg lehet tapasztani. Ja és persze most sem tartok sehol, ami azt illeti, épp csak a "hallgatható" szintet értem el... de most sem vagyok elégedett pl a forrásommal és tudom, hogyha azt lecserélem, ismét szintet fogok lépni... a "sokadikabbat". :K

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák