Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz rukh #96072 üzenetére

    Mivel nekem címezted a korábbi hozzászólásodat (is) én én neked válaszoltam, így szerintem nem kell/ene odaírnom, hogy szerintem, de amúgyis, amit én írok, az szubjektív és az hisz nekem, aki akar, az meg nem aki nem akar. Itt semmi nem kötelező. Az ".... így teljesen értelmetlen és édektelen a hozzászólásod." pont arról szól, hogy számomra "értelmetlen és édektelen a hozzászólásod.". Őszintén szólva, nem értem mi a bajod ezzel?

    Soha (mégyegyszer mondom) soha nem volt azzal bajom, ha/hogy kispénzű kezdőkek kellett (volna) ajánlani elektronikát/láncot. Soha nem esett nehezemre keresni hirtelen valamit a használtpiacon és linkelni pár típust. A bajom azzal van, amikor olyanok vonják kétségbe a javaslataimat, akik talán életükben nem ajánlottak még senkinek semmit. Nos, az a véleményem, hogy inkább maradna csendben az "ilyen", aki csak rombolni tud, éptő, konkrét javaslatok nélkül. "Ezeket" hívták régebben hívatlan prókátornak, amit akkoriban sem vettek jó néven senkitől és én sem tolerálom. Ja és olyanok okoskodnak, akik 3 éve még nem tudtak különbséget tenni házimozi és hifi fogalma között és életükben 1-3 rendszernél többet nem birtokoltak, de most keményen osszák az észt és rombolnak mindent, mert nincs tapasztalatuk és amúgyis ez ma így szokás.

    Ha pedig általánosítok, az is mindvégig a "SZERINTEM" "kategóriába" esik, methogy ez a saját véleményem... :)

    Ha olvasol egy tesztet a What Hifiben, az is egyfajta saját vélemény. Ott sem írja oda egyik tesztelő sem, hogy "szerintem", mert tudjuk, hogy ők így gondolják, de attól még lehet az másképp is, amire van példa, nem is egy. Ugye ismerjük a "fizetett" tesztelők véleményét is (pl. AV Online)? Ha ez megnyugtat, nekem senki nem ad egy fityinget sem a véleményemért... :P

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák