Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz dgyuri0123 #94947 üzenetére

    Akkor gondolom neked egy ilyenen [link] simán megy a 100%? Grat.

    A teszthez még annyit, hogy megfigyelésem szerint ezek pont olyan zenék amin meg lehet mondani a difit. Ez az a tipus ahol még én is megcsinálok egy 80+%ot. De más tipusú zenéknél nekem nem megy. És itt is azért megy mert egymás mellett van közvetlenűl a zene.

    Amúgy én alapjaiban studiós cuccot használok és nem hifit. Ha valahol akkor ezeken ki kéne jönnie a difinek. Sokkal jobban mint hifis cuccon. De nekem nem jön. Márpedig studiós vonalon egy 8350 felett nem sok dolog van.

    btw a BF akcióban előfizettem a Tidal HIFIre. Hátha hirtelen hallani fogok 20khz fölött.... :)

    @Martin44.2 Hát izlések pofonok de nem lehet nem megérteni ha azt mondod, hogy nem szép. :) Ez egy alu öntvény. Nagyon nem arra lett tervezve, csinálva hogy szép legyen.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • #92251648

    törölt tag

    válasz dgyuri0123 #94947 üzenetére

    Úgy tűnik, e topikban az MP3 a főmumus. No de állította-e valaki, hogy az MP3 tökéletes formátum? Csupán annyi hangzott el már sokadszor, többek között tőlem is, hogy vakteszten az emberek többsége nem tudja magabiztosan azonosítani az MP3 anyagot. Én ezt már eljátszottam közel száz emberen, tanulságos móka volt, másoknak is ajánlom, ha van bátorságuk dacolni az előítéletekkel. Nem az a kérdés, hogy hallunk-e különbséget, hiszen ha ugyanazt az anyagot játszod le egymás után többször, sokan már akkor is hallani vélnek különbséget. Bizonyító ereje csak annak van, ha meg tudod mondani, mikor melyiket hallod.

    "...erdekes módon nincs egy tömörített albumom sem SSD-n"

    Milyen formátumban tárolod a zenéidet?

Új hozzászólás Aktív témák