Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz DDL #8394 üzenetére

    órumozással is csak pár baj van, a saját szemszögemből nézve:
    -Arra jó, hogy a nagyon szar dolgokat kiszűrjük
    -A pozitív vélemények kiszűrése már nagyon nehéz, két okból: nehéz megállapítani, hogy egy fórumozó/tesztíró mennyire elfogult, vagy nem elfogult, vagy egyáltalán mekkora a tapasztalata és a rálátása, másodszor pedig nem biztos, hogy egyeznek az elvárások, és/vagy az ízlések. Arról nem is besélve, hogy pl. egy kevésbé "tanult" fülű ember el sem tudja képzelni miről beszélgetnek az emberek egy rendszer angjának elemzésekor.
    -Ami ugye marad, a minél többet hallgatózás: ez meg, mint Tristis is említette, nagyon drága mulatság tud lenni egy olyan embernek, akinek nem elég 3 buszmegállót lógni a BKV-n, hogy olyan boltok közelébe jusson, ahol érdemi tapasztalatot nyerhet.
    Nekem is fél év kellett, vagy több, hogy rájöjjek, a "nem az igazi erősítő nélkül a hangja" nekem azt fogja jelenteni, hogy 10 órán át örülök a kristálytiszta, ropogós magasaknak, aztán treble -3db, bass +1db beállításokkal széttorzítva a hangzást, nyüszörögve várom a márciust, hogy a szakim végre tegyen a rendszer alá egy erősítőt :)
    Mondjuk az tény, hogy annyi "szakértelmet" felszedtem magamra a fórumbokból, hogy 1-2 drága hifin élből hallottam a szörnyű, filléres típushibákat, és tudtam mitől rossz. Bár azt továbbra sem tudom, mitől lesz jó :D

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák