Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz M3aN #80494 üzenetére

    Én ugyan nem akarok megmondó lenni, hogy mit vegyél, annyi fül, annyi ízlés, de a Somogyit szerintem ilyen pénztárcával kerüld messzire, magánvélemény. Ennyiből kijön egy normális sztereo erősítő, passzív hangfal páros és még egy DAC is eBay-ről szerintem, amit USB-n is tudnál kötni a laptopra, meg esetleg egy optikai bemenete is lenne a DAC-nak a tv-hez.

    - Erősítőn sokat lehet spórolni használtban, sztereót néznék a helyedben, SEMMI házimozi csicsa - és teljes butát úgymond, minél kevesebb sallang..
    - Hangfal dettó, ha meg volt becsülve, ez eléggé látszik a hangszórók állapotán ill. hangján a szettnek.
    - DAC eBay, de itt olyan áron mennek DAC-ok, hogy vicc - és kezdetnek gyakorlatilag mind nagyságrenddel jobb, mintha a notidat jack-en keresztül kötnéd be az erősítőbe

    Alternatív opció a HDMI bemenetes erősítő, így laptopot is, tv-t is tudod abba kötni és a hangot is átviszi és dekódol ő mindent, vagy még alternatívabb opció valami Bluetooth audio vagy urambocsá, a jobb minőségű aptX-et támogató erősítő (vagy elé ilyet tudó kis DAC) ..

    Én személy szerint nem vagyok a HDMI híve, laptopot HDMI-ről kötni .. azért csak van x méter tv és laptop között gondolom, mindig ki-be dugni egy relatív merevebb kábelfajtát, ami azért eléggé erőlteti a csatlakozót egy laptop esetén, hááát .. ha öledben a laptop és így zenélsz a kanapén netezve közben, akkor kábel nélküli aptX, amúgy meg a tv alá letéve a gépet kulturáltan -> egyetlen DAC optikai és USB bemenettel és kész.

    Hugom keresztapjánál jártam a napokban a családdal, karácsony, stb. Van egy közepesen nagy Jamo sztereó hangfalpárja, egy korrekt böszme Pioneer sztereó erősítővel és úgy szólt, mmmmm. :K Ez csak 1 példa a nagyon sokból, ... 100e Ft-al lehet mit kezdeni :K

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák