Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz AMDFan #79432 üzenetére

    Jelenleg egy pár Canton Vento 880 szól (éppen) egy CA CXR 200-al egymástól kb. 2,4 -2.5m-re és kb. 3m-ről hallgatom .... mindezt cca. 22-25nm-en úgy, hogy a szemközti falon csak 1 TV, a hátsón meg semmi nincs és aki nálam járt még soha nem mondta, hogy sz@r a hang .... (tudom, aki nálam járt az túl illedelmes volt, hogy esetleg szóvá tegye, de arra is kiváncsi lennék hányan kapnak a szívükhöz és fordulnak le a fotelből/kanapéról mikor ezt olvassák.... :DDD ).... de; pihen még a sarokban egy pár Canton Vento 810, egy pár Elac 263 is, ha állványost "lenne kedvem" hallgatni és egy Canton Ref. 7.2 is, hogy legyen egy kis "felsőkategória" is .... de a lényeg inkább az lenne" hogy bármelyiket is "fogom be" éppen, sz@r hangot egyiktől sem kapok, csak kissé mást .... ;) (de most elgondolkoztam azon, hogy lehet én nem tudom milyen a jó hang .... :D )

    (de volt korábban ugyanitt pl. egy Focal 948 is, ott volt egy kis "mélytúltengés" (amit azért egy pár pamutzoknival és némi vattával lehet orvosolni :) ), de a térrel és a színpaddal soha nem volt gond, ha a CA, ha pl. egy Marantz 8003 vagy Yamaha AS 1000 is volt a dobozok előtt .... ;)

    [ Szerkesztve ]

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák