Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz bta1 #75827 üzenetére

    Bizony, ha valaki nem ért valamihez, akkor esélyes a gyötrődés.

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz bta1 #75827 üzenetére

    Saját véleményem is az, hogy az analóg forrás jobb, mint a digitális. De milyen áron? :D

    Inkább azt kellene taglalni, hogy mondjuk 100e Ft-ért milyen forrásból kapok jobb hangot és melyiket úszom meg olcsóbban használat közben. LP, CD, vagy PC/Laptop/egyéb. Az első és második verzió, legyünk őszinték nem olcsó, sőt qrva drága. Nekem, "csóró" zenebarátnak is belement úgy 1 milka hangzó anyagba (lemezekbe), ennek ellenére "szegényes" volt a választék. Na ebből (is) lett elegem és ha ma engem kérdez bárki, akkor én is a PC-s zenehallgatás felé terelem, mert (korlátokkal ugyan) "nagyon szerethető" hangot lehet kicsiholni belőle. Lehet vitatkozni azon, mi az a "nagyon szerethető" hang, de nem érdemes, mert szerintem amit én (vagy egy átlag) felhasználó szeretne hallani, azt bőven hozza a PC-s forrás. Ha ma kezdenék bele a hifi mizériába, eszembe nem jutna milliókat költeni LP-re, főleg nem CD-re, inkább jobb "vasakba" ölném a pénzem.
    DE, ha a pénz nem számít, az más, viszont az már nem a "Hi-Fi-ről általánosságban" témakörbe tartozna.
    Szerintem... :)

    (#75825) bta1: Ja, ki kell szolgálni és az a nehezebb része a dolognak. A cső/csövek állapotáról/típusáról/gyártójáról/élettartamáról már ne is beszéljünk. Pl. milyen már lámpáson hallgatni egy tv-műsort. Integrálttal az nem okoz problémát, sem "szégyenérzetet". :D

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák