Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz alphamooncam #74552 üzenetére

    Így van félig meddig.
    Ugyan annyira fontos a "jó" hang mint a jó külső! Ezért próbálom a ti segítségeteket kérni, hogy megtaláljam azt a lehetőséget ami mindkettőnek megfelel. Amit persze le is szögeztem, hogy e-mellé nem várom azt el hogy megamaximalista hangú doboz legyen, mivel egyszerűen nincsenek ott az igényem. DE ha már megtehetem, hogy szánok rá egy pénzösszeget, akkor szeretném a legjobbat választani a lehetőségekhez képest.

    Ismét egy autós példával tudok jönni...
    Legyen X autó 15 éves és 450Le - 140-ezer ftért...
    De ha van egy Y autó ami 5 éves és csak 245Le - 180ezer-ftért
    Akkor had vegyem már meg a kicsit drágább jóval gyengébb autót amiben a 245le is untig elég és mellesleg a 450le autó ÖREG és BŰN ronda hiába olcsóbb...
    Nagyjából így tudnám ezt elmagyarázni neked.
    Tudom gyökér vagyok, és nem értitek meg pedig egy átlag ember így gondolkozik.
    Én is maximalista vagyok, én is mindenből szeretem a jót a minőséget, hál istennek meg is tehetem hogy akár újonnan is áldozok rá. Bármelyik nap bemehetnék a Stream audióba és kisétálnék egy 300-300ezer ftos erősítő-hangfal párossal. De mivel nem vagyok sem hülye sem a pénzem ellensége és több mint 10 éve itt vagyok a fórumon, úgy gondolnám bizalommal és nyugodtan fordulhatok kérdéssel egy olyan topciba ami erről szól.

    Lehet primitív és a témában egy laikus fasz vagyok de nem fogom elhinni, azt hogy egy újonnan 200ezer ftos hangfal ne lehessen ajánlani...
    Kereskedelembe dolgozok villamossági boltunk van, tartunk nagy márkákat is és középkategóriát is előfordul sok minden.
    Ott vannak a Somogyis termékek. (nem hangcucc)
    A somogyi alapjában véve egy kínában gyártott alsó kategóriás termékeket kínáló magyar cég.
    Alap esetben azt mondanám hogy "szar kínai" ami majdnem meg is állja a helyét, de mégis azok a termékek amiket tartunk, amit kell azt tudják, nagyon kevés a rossz belőlük a mennyiségekhez képest.
    Van jobb is tőlük és én is a jobbat ajánlom ha úgy van, de ha nincs rá igény vagy pénz akkor teljesen jó a somogyis vezetéknélkül csengő is például.

    Én az üzletbe leművelném azt a féle megnyilvánulást ami itt folyik, akkor a fele raktárkészletemet kukába lehetne dobni és 80%al csökkenne a vásárlók száma!

    Mintha leakarnátok beszélni egy 25 milliós Audiról , hogy neeeem neeem csak a 80milliós Bentley a jó autó!

    Sokadszor is elmondom, hogy tisztelem és becsülöm a szaktudásotok nem ok nélkül kérdezek itt. DE legyünk már képesek kicsit rugalmasabban mozogni a témában és a profizmus párosuljon az ésszerűséggel és ne az elvakultsággal.
    Illetve végszóként szeretném elmondani azt, hogy ha ennyire nem lehet befogadni az én nézőpontom és egyes kérdéseimmel a szivatás lehetőségét vélitek felfedezni, emennyiben teher vagyok és úgy gondoljátok akkor nem írok ide ezután.
    Sajnálom hogy ha ti ezt ilyen negatívan élitek meg hogy laikusként segítséget kérek, csak épp olyan feltételekkel amit nem tudtok elfogadni.

    Köszönök a múltban minden segítséget, véleményt vagy bármilyen reakciót mindenkinek.
    Üdv
    Szabolcs

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák